კრივით 13 წლის ასაკში დავინტერესდი და მას შემდეგ აქტიურად ვმონაწილეობ სხვადასხვა სპორტულ ღონისძიებებში. ჩემი კარიერა როგორც სამოყვარულო, ასევე პროფესიონალურ კრივში წარმატებული აღმოჩნდა – არაერთხელ მოვიპოვე გამარჯვება სხვადასხვა საერთაშორისო ტურნირზე.
კრივისადმი ჩემი ინტერესი და ვნება დროთა განმავლობაში კიდევ უფრო გაღრმავდა, რამაც სტიმული მომცა, სამწვრთნელო კარიერისკენ ამეღო გეზი. ამ მიმართულებით დაგროვილი გამოცდილების შედეგად, გადავწყვიტე გამევლო სამწვრთნელო კურსი „12 რაუნდის“ პროგრამის ფარგლებში. კურსის წარმატებით დასრულების შემდეგ, შევუერთდი პროფესიონალებით დაკომპლექტებულ გუნდს.
დღეს, მოხარული ვარ, რომ მაქვს შესაძლებლობა, ჩემი ცოდნა და გამოცდილება გავუზიარო კრივით დაინტერესებულ ადამიანებს, მათ შორის ბავშვებს, და გავუზარდო მათ კრივისადმი ინტერესი. ჩემი მიზანია, შევუწყო ხელი მათი სპორტული უნარების განვითარებას და ჯანსაღი ცხოვრების სტილის დამკვიდრებას.