ზურა ყაზიშვილი - პირადი პრაქტიკა 2002 წლიდან, მასწავლებელი 2012 წლიდან. მრავალწლიანი გამოცდილების შედეგად შეიქმნა ვარჯიშის უნიკალური სტილის, რომელიც აერთიანებს ჰათჰა, ვინიასა და კუნდალინი იოგას ელემენტებს. იოგა მიქსი - გაკვეთილი იწყება მოთელვით, რის შემდეგაც სრულდება სტატიკური, დინამიური, მოქნილობისა და ძალისმიერი ვარჯიშებისგან შემდგარი რამდენიმე სერია, სხვადასხვა სუნთქვითი პრაქტიკა, რომლებიც სრულად ავარჯიშებენ სხეულს.
ამის შემდეგ არის სუდარშან კრიას (სუნთქვითი ვარჯიში) მოკლე ვერსია და შავასანა - ღრმა იოგური რელაქსაცია. სუდარშან კრია და მედიტაცია - სუდარშან კრიას ხანგრძლივი ვერსია. ეს სუნთქვითი ვარჯიში აჯანსაღებს სხეულს, გამოიყენება ენერგეტიკული აღდგენისა და რელაქსაციისთვის. პასიური გაწელვები და მასაჟი - პასიური გაწელვები შესანიშნავი თერაპიაა მათთვის ვისაც აწუხებს სახსრების ჩაკეტილობა, ტკივილი, ხერხემლის გამრუდება. პასიური გაწელვები და მასაჟი ხელს უწყობს მოქნილობის განვითარებას.