სპორტი ბავშვობიდანვე დიდი როლის მქონე იყო ჩემს ცხოვრებაში. 6 წლის ასაკში დავიწყე აქტიური ვარჯიში საბრძოლო ხელოვნებებში და მალევე მივხვდი, რომ ეს იყო ჩემი გზა. თავდაპირველად მცირე დროით ვიყავი კიკბოქსინგში, თუმცა მალევე გადავედი კრივზე — სპორტზე, რომელიც ჩემს იდენტობად იქცა.
კრივში ვარ საქართველოს მრავალგზის ჩემპიონი და ევროპის ჩემპიონი. ეს ტიტულები არ არის მხოლოდ მიღწევა, ეს არის ჩემი შრომისა და დისციპლინის შედეგი — წლები, რომლებიც დავხარჯე საკუთარი თავის ყოველდღიურ გაუმჯობესებაზე, როგორც ფიზიკურად, ისე მენტალურად.
შემდეგ, გადავედი პროფესიონალურ ტრენერობაზე. დღეს ვმუშაობ როგორც პირადი მწვრთნელი და ვაზიარებ ჩემს გამოცდილებას ახალგაზრდა მებრძოლებთან და ნებისმიერ ადამიანთან, ვისაც სურს საკუთარ თავზე სერიოზული მუშაობა.
ჩემი მიზანია, თითოეულმა მოსწავლემ არა მხოლოდ ისწავლოს ტექნიკა, არამედ განავითაროს გამძლეობა, თავდაჯერება და მენტალური სიმტკიცე.
“12 რაუნდი” — ეს არის სივრცე, სადაც იწყება რეალური ცვლილება. აქ ვთვლი, რომ ყოველი ვარჯიში არის ნაბიჯი საკუთარი ძალების აღმოჩენისა და საუკეთესო ვერსიის შექმნისკენ.