12 რაუნდის ფიტნეს მწვრთვნელი, საქართველოს ჩემპიონი ბოდიბილდინგში, კატეგორია „მენს ფიზიკი“. ჩემი პრაქტიკა მოიცავს როგორც ინდივიდუალურ, ისე სპეციალურად მორგებულ სავარჯიშო პროგრამებს, რომლებიც მიმართულია ჯანმრთელობისა და ცხოვრების ხარისხის გაუმჯობესებაზე. ვარ 8 წლის პრაქტიკული გამოცდილების მქონე და სერტიფიცირებული მწვრთვნელი, რომელსაც აქვს მრავალწლიანი გზა და არაერთი წარმატებული ტრანსფორმაცია.
სერტიფიკატები:
1. 12 რაუნდი ,,Professional Coach”
2. შპს ,,ფიტნეს სკოლა”
მთავარი მიზანი, რაც შევქმენი, არის არა მხოლოდ შიდა ფიზიკური ცვლილებები, არამედ თითოეული მომხმარებლის თავიანთი ძალების გადაფასება და მენტალური გამყარება. როგორც საქართველოს ჩემპიონი, მე ვცდილობ იმ სამაგალითო შედეგების მიწოდებას, რასაც მე თვითონ მივაღწიე, და ეს წარმატება თავის მხრივ დადებითად აისახება თითოეული ჩემი მოსწავლის პროგრესზე.
თქვენი მიზნები და ჩემი გამოცდილება – ეს არის ფორმულა, რომ ერთად მივაღწიოთ საუკეთესოს! შევქმნათ ჯანსაღი მომავალი, სადაც ყოველი დღე ახალი შესაძლებლობა იქნება თქვენი საუკეთესო ვერსიისკენ.